Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Tutaj dowiecie się wszystkiego o parkingu Balice.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top