Profesjonalna opieka nad grobem

Więcej o sprzątaniu grobów Kraków - zajrzyj tutaj.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak montaż ławeczek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, jakie należy zapłacić specjalistom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Top