Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu www Kraków? Skieruj się na seo4.net.

Popularność internetu oraz wygoda korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – istotna jest bowiem obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę docelowym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “restauracja bliskowschodnia kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” lub “wizażystka kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. Przez ten czas gruntownie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Top