Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking Balice lotnisko. Zdobądź więcej wiadomości.

Największe atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie, to sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca świata, wygoda i szybkość. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój samochód, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą liczyć na pomoc pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top