Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

sala na przyjęcie

Gdy ktoś myśli o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również „osiemnastki”, chrzciny czy komunie święte. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy pozostaje nam zabukować odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, gościom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których dużą część uczestników stanowią dzieci, jak chrzty lub komunie, warto wyprawić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też muszą być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim duchu

Wyszukanie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są tu komunie, chrzciny oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z uczestników zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez trudu można pomieścić ogółem do 130 osób. Natomiast jeśli zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia oraz ozdobienia stolików, przez dostarczenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top