Ochrona osób i mienia, czyli podstawowe zadanie agencji ochrony

Chcesz sprawdzić, kto oferuje ochronę osób i mienia Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na sed-hut.pl/ochrona-osob-i-mienia/.

Form zabezpieczania mienia oraz osób jest całe mnóstwo. Wśród nich znajduje się skorzystanie z usług agencji ochrony osób i mienia. Z pomocy tego rodzaju agencji najczęściej korzystają urzędy i właściciele przedsiębiorstw. Coraz więcej jest również osób prywatnych, które z pomocą profesjonalistów chcą chronić posiadany majątek.

Ochrona osób i mienia: dlaczego warto postawić na wsparcie agencji?

Do najczęstszych zdarzeń losowych, które mogą się przytrafić właścicielowi przedsiębiorstwa w czasie, kiedy go nie ma, jest włamanie. Do tego typu zdarzenia może dojść nie tylko w przedsiębiorstwie, ale również w urzędzie. Rzecz jasna pracę potencjalnym włamywaczom można poważnie utrudnić, stawiając na antywłamaniowe okna oraz drzwi. Można również zakupić system alarmowy. Wszystkie wymienione zabezpieczenia znacząco utrudnią włamywaczom dostanie się do środka obiektu. Bezpieczeństwo urzędów i firm, ale także pracującym w nich pracownikom oraz klientom, można zagwarantować, korzystając z usług świadczonych przez agencję ochrony mienia i osób. Pracownikom agencji możemy powierzyć przeróżne obowiązki. Mogą oni objąć chroniony obiekt obejmującym całą dobę monitoringiem, mogą również patrolować teren czy prowadzić ewidencję niepokojących zdarzeń, które zauważono w budynku.

Ochrona osób i mienia – plusy dla przedsiębiorcy

Każdy pracodawca, w którego firmie zatrudnionych jest więcej niż 25 pracowników musi każdego miesiąca odprowadzać obowiązkowe składki na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Agencja ochrony, w której zatrudnione są osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, może natomiast uzyskać status Zakładu Pracy Chronionej. Firmy, które zdecydują się na ochronę swoich obiektów przez taką właśnie agencję, mogą skorzystać z ulg na składki na PFRON. Zniżka ta może wynieść nawet 65 procent. Oznacza to, że w skali roku na zmniejszeniu składek wpłacanych na PFRON można zaoszczędzić zaskakująco wysokie kwoty.

Nasze dane:
Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S.A.
ul. Tadeusza Sendzimira 5
30-969 Kraków

Tel.: + 48 12 643 18 29
E-mail: [email protected]

Top