Na co zwrócić uwagę, gdy wynajmujesz lokal na komunię?

Potrzebujesz więcej wiadomości o lokalu na komunie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj tu.

Impreza komunijna jest dla pociechy podobnie ważnym wydarzeniem, co sam ceremoniał przyjęcia sakramentu. Nie powinno to dziwić, ponieważ to zazwyczaj pierwsza istotnie duża zabawa dla rodziny, na której dziecko wie, iż cała uwaga skoncentrowana jest tylko na nim. W związku z tym rodzice chcą, by ten dzień pozostał na całe życie w jego wspomnieniach.

Sala komunijna – wynajmij jak tylko zostanie ustalony termin wydarzenia

Już przed wysyłaniem zaproszeń na sakrament rodzice powinni wybrać czy ugoszczą krewnych we własnym mieszkaniu czy konieczne będzie zarezerwowanie lokalu. Przyjęcie gości w domu jest zwykle możliwe wtedy, jeśli aranżujemy uroczysty obiad jedynie dla najbliższej kilkuosobowej grupy krewnych, aczkolwiek to już nieczęste przypadki. Przyjęcia komunijne przeistoczyły się w ostatnich dekadach w duże eventy rodzinne, na które zjeżdża się niekiedy do stu gości, stąd też zazwyczaj odbywają się w domach weselnych i restauracjach. Jeśli pragniemy zarezerwować najlepszy lokal, polecamy rozpocząć poszukiwania sali, zaraz po tym jak będzie ogłoszona data komunii. W sezonie komunijnym sporym problemem może być również znalezienie dobrej firmy cateringowej, dlatego opłaca się wybrać taki lokal na organizację przyjęcia, który współpracuje na stałe z profesjonalnym dostawcą cateringu, specjalizującym się w przygotowaniu dań na komunie. Niezbędne jest także to, by lokal na komunię zlokalizowany był tak, aby transport wszystkich gości z kościoła był wygodny oraz szybki.

Organizacja komunii – a może komunijna sesja zdjęciowa pod gołym niebem?

Nie zapomnij wynająć fotografa, który utrwali na zawsze ten dzień – zarówno obrządek w kościele, jak odbywający się później obiad dla rodziny i przyjaciół. Zwyczajem są również aranżowane sesje zdjęciowe pociechy w komunijnej szacie oraz jego wspólne zdjęcia z rodzicami chrzestnymi i rodziną. Sala na komunię powinna więc oferować prześliczne, schludne wnętrza. Dodatkowym atutem będzie dostęp do przylegającego ogrodu, w którym przy słonecznej pogodzie można będzie wykonać sesję zdjęciową pod gołym niebem. Możliwość wyjścia do ogrodu to dodatkowa atrakcja dla najmłodszych uczestników imprezy komunijnej – jeżeli będzie ich duża liczba, wypada rozważyć skorzystanie z usług animatora, który zajmie dzieci interesującymi grami.
Rzecz jasna, uczestnicy obiadu komunijnego przyniosą podarunki dla dziecka. Rodzice z reguły zostawiają im całkowitą dowolność z tym zakresie. Aczkolwiek w zaproszeniu można uwzględnić, że nie zgadzamy się na pewne typy podarunków, przykładowo zabawki militarne czy kosztowną biżuterię.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top