Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Sala weselna Małopolska - tutaj poznasz aktualną ofertę.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła oraz pojemność

Wybierając lokal na wesele para młoda musi rozważyć parę znaczących okoliczności. Na początek musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i przygotowanie menu. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować wesele w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu osób. Impreza może zostać urządzona też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top