Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Aktualna oferta sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie znajduje się tutaj.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu uformowanie silnych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby uczcić nowe kontrakty, a także różnorodne szkolenia, bankiety dla klientów biznesowych oraz sympozja. Takie wydarzenia wymagają stosownego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których można zorganizować galę, trzeba szukać usług wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne gale dla wspólników marki, w trakcie których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Wypada w takich sytuacjach wyprawić event w unikalnym miejscu, które stanowczo podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym nieskazitelną obsługę

Planując event firmowy nie wolno pominąć tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku solidnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówiony punkt smacznych potraw dla obecnych, ale również doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Wypada więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie zawodowych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top