Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Więcej o ofercie parkingu długoterminowego Balice na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Czemu opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top