Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Sprawdź informacje o usługach cateringowych.

Gdy organizujesz wystawny event prywatny czy firmowy, na który zapraszasz ogromną ilość gości, raczej nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując soki i popularne przekąski w hipermarkecie – ważne wydarzenia w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy także w kwestii posiłków. Zatem nie powinno się położyć na stołach gości zwykłych herbatników i oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Jasno komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, wesel czy urodzin. Oferty te są odpowiednio dostosowane do wymogów poszczególnych imprez, przez co znacznie różnią się od siebie np. ceną i typem potraw dostępnych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera pomoc w obsłudze eventów rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, a wieloletnie doświadczenie w tej branży powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Czy opłaca się korzystać z cateringu?

Przygotowanie dań nawet dla niewielkiej grupy gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wtedy, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na organizację innych istotnych elementów imprezy. Daje to także możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie podkreślić, iż istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja. Ponadto firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top