Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

catering na wesele kraków

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, wesela bądź komunie, od lat przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a następnie przyrządzać i podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – smakowite posiłki, które oczaruje gości

Planowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór ozdób sali, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście bowiem liczą na to, że stoliki będą cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy będą pyszne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle mają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może więc samemu przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji dań.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top