Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Potrzebujesz zlecić catering na imprezę? Kliknij w to miejsce.

Sezon letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę co rusz w różnych miejscach kraju prowadzone są konferencje, bankiety bądź benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie

Masz zabukowaną salę na imprezę albo wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik? Pierwszy etap za Tobą! Teraz warto postarać się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do apetycznych ciepłych posiłków, przekąsek i napojów. Weź pod uwagę, że na czas ważnych bankietów nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stolików, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią także, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezę

Plusem zamówienia usługi cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje rewelacyjne dania, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski zostaną przywiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby prześledzić na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania szczegółów zlecenia doradzi ona, które napoje, dania i przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top