Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

bufet kawowy, catering firmowy

Konferencja, ważne spotkanie biznesowe bądź szkolenie – każda większa firma zapewne w końcu stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak wygląda ta usługa?

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy trwające przeważnie po 7-8 godzin, często także przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci dostają dokładny grafik wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których nie da się zjeść większego obiadu w pobliskiej restauracji. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży i dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje także udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotny element kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszej grupie problemów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubków, zagryzając kupione po drodze w piekarni bądź własnoręcznie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top