Jaki kask na motor

kaski motocyklowe

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to przymusowy element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to kapitalna marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasze dane:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Top