Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można nieomalże o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Następnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną budową oraz łatwą obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można wydrukować tożsame makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w przeróżnych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Top