Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Więcej o słoiku z kranem.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top