Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Szeroką ofertę hurtowni słoików znajdziesz na https://tinyurl.com/y5s2zhso.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, zdrowego albo pysznego produktu. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zabezpieczona tak, by wyrób długo zachował świeżość, a więc np. w słoiczki i butelki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na redukcję wydatków

Oczywiste jest, że oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo soki, piwo czy marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem również dostanie opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co dostaniemy w jego asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania piwa, wina czy soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach mieszczących – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać kupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można też zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top