Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Sprawdź, gdzie zamówić kontenery budowlane, wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Top