Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Chcesz zamówić blachę na rąbek stojący? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek stojący – plusy oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze grono zwolenników, bowiem znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia oraz pięknie wyglądającą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez niespodziewanych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję i wspaniale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wytrzymałości i użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i powleczone specjalną powłoką, która zapewnia ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. śnieg i deszcz oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do zminimalizowania kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Top