Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zamów gąsior do wina.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top