Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Fajne miejsca w Małopolsce. Uzyskaj więcej informacji na visitmalopolska.pl.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, toteż czasem ciężko znaleźć coś dla siebie w natłoku informacji o najciekawszych atrakcjach i najnowszych imprezach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Fajne miejsca w Małopolsce – odwiedź stronę stworzoną specjalnie dla turystów

Aby przedstawić potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, jak również o wystawach i eventach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapę, na której prędko znajdą galerie i zabytki, schroniska, pensjonaty i hotele, a także Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Serwis pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Co więcej, dla osób, które z różnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające m.in. regiony agroturystyczne, czar parków narodowych i krajobrazowych czy Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Portal o ciekawych miejscach Małopolski nie zapomina cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz mniejszych tatrzańskich miejscowości. Newsy zawarte na stronie dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale też w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego. Niesłychanie przydatna dla obcokrajowców jest też podstrona Rozmówki, na której poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie pobytu naszym kraju.

Nasze dane:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Top