Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Potrzebujesz więcej wiadomości o pełnej ofercie wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top