Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty kursu Blender!

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi wydatkami – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D samemu może być frustrująca

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest nadzwyczaj irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w jak najmniejszych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie projektowania i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i docenianą szczególnie w branży gier wideo, filmowej i projektowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy pragną znaleźć nowe drogi wyrażania siebie bądź rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top