Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Więcej szczegółów o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, filmem, grami komputerowymi i reklamą.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top