Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

szkoła rysunku Kraków, lekcje rysunku

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Potwierdzano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania wrażliwości, zdolności manualnych oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Warszawa, Kraków, Łódź czy Gdańsk. Nie brakuje też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top