Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne ozdoby doskonale harmonizują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe cechy wizualne. Połyskują w słońcu kryształowym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich kształt wspaniale imituje drogocenne kryształy, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich składników można otrzymać następujące odcienie: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także zawieszek. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.

Top