Kolczyki z koralem

Szukasz kolczyków z koralem? Skieruj się na ten adres.

Dlaczego w Twojej szkatułce z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i wysoki status społeczny. W przeszłości, korale zawieszane nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed demonami. Używane były do leczenia chorób gardła oraz do przyspieszenia gojenia ran. Według niektórych, koral redukuje lęki i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga także w zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nigdy nie są ani zbyt strojne, ani nadto skromne. Taki rodzaj biżuterii można zakładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu ze zwiewną sukienką doda Ci kobiecości.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top