Jakie srebrne kolczyki wybrać?

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także w jakich miejscach można je kupić.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często kupowane są długie dodatki, które pięknie wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co często ma miejsce w przypadku błyskotek z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz sposób ich wykończenia – najbardziej gustowne wykonano techniką oksydowania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować wszystkie zabrudzenia. Powinno się przecierać je codziennie miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno podrażniają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.

Top