Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Wszystko o dystrybutorze silników prądu stałego znajdziecie na ultrarobotics.pl.

Szerokie zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Top