Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Górskie wyprawy - tu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych liderów i przewodników znających dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Top