Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o automatycznej obsłudze należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych czy prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za realizację usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Top