Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom problemów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i związane z tym odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego państwa, rodzą wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się też kłopoty ze znalezieniem etatu czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Top