Bartłomiej Sitarski – architekt

Skorzystaj z wiedzy dobrego architekta Kraków.

Wybory podjęte w pierwszej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu należy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pomieszczenia i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z usług dobrego architekta?

Jak wybrać technologie? Z pomocą przyjdzie architekt

Przyszli posiadacze domu mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których obiekt ma zostać zbudowany. A ten wybór okazuje się bardzo ważny, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego warto jak najszybciej skonsultować to z architektem, by mieć gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt stworzy Twój dom

Dom na starą modłę lub może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub kilkukondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi problemami pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie zastanówmy się nad swoimi potrzebami. Warto też wtedy wiedzieć, jaki budżet posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie dokumenty działki.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Top