Tabliczki informacyjne poprawiają bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zamówić tabliczki informacyjne, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Tabliczki informacyjne są wymagane przez przepisy dotyczące BHP. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, ale dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, wzrasta także nasze bezpieczeństwo. Sprawdźmy więc gdzie można zobaczyć tabliczki informacyjne oraz jakie pełnią role.

Tabliczki informacyjne – usprawniają odnalezienie właściwego pokoju

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które ulokowano na budynkach, takich jak domy, zakłady pracy, banki, przychodnie. Dzięki nim błyskawicznie znajdziemy odpowiedni budynek. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na elewacjach nieruchomości, gdyż bardzo często możemy je też zauważyć wewnątrz. To wielka podgrupa tabliczek, które najczęściej pełnią funkcję ochronną, ale także czysto informacyjną. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie właściwego biura lub pracownika w ogromnych budynkach – w urzędach w hallu znajdują się tabliczki z numerami wydziałów. Szukasz burmistrza czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które umieszczane są przy wejściu do biura. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – mówią o zasadach pierwszej pomocy

Nie możemy jednak zapominać o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są przecież wymagane przez polskie prawo. Pokazują drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o istotnych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek korzystania z tabliczek informacyjnych, funkcjonują również specjaliści do spraw BHP, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z wytrzymałych komponentów (takich jak aluminium), niektóre rodzaje świecą w ciemności i można je błyskawicznie zamontować.

Nasze dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Top